Словаччина спростила умови в’їзду

Повністю вакциновані мандрівники або особи, які одужали від коронавірусу, можуть більше не проходити обов’язковий карантин.

Про це повідомляє ДПСУ.

Зокрема, Словаччина скасувала перелік країн ризику, пов’язаного зі штамом “Омікрон” та особливі умови для осіб, які прибувають з країн ризику.

Згідно з новими правилами, з 4 лютого мандрівники, які подолали Covid-19, прирівнюються до повністю вакцинованих осіб. Тобто їм більше не потрібно проходити карантин по прибуттю до Словаччини.

Раніше особи, які перехворіли на коронавірус, були зобов’язані іти на обов’язковий карантин після прибуття. Крім того, вакциновані та ті, хто перенесли хворобу, змушені були зареєструватись в системі eHranica.

Сьогодні реєстрація в eHranice залишається обов’язковою тільки для нещеплених осіб. Також для невакцинованих мандрівників скоротили термін дії карантину – з 10 до 5 днів. Його можна припинити після отримання негативного результату ПЛР-тесту, який можна зробити одразу після прибуття.

Нагадаємо, Словаччина ще з 1 серпня 2021 року відкрилась для українських туристів. Проте, без обмежень могли подорожувати тільки щеплені мандрівники.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.