Словенія відкрила кордон для українців, але з карантинними обмеженнями

Влада Словенії дозволила в’їзд в країну для громадян третіх країн, в тому числі і для України. Проте потрібно буде надати негативний тест на Covid-19 або пройти карантин.

Про це повідомляє пресслужба посольства України в Словенії.

З 1 жовтня дозволяється в’їзд в Словенію без проходження 10-денного карантину громадянам з третіх країн (у т.ч. України) за наявності негативного результату тесту на COVID19 (не пізніше ніж за 48 годин)“, – йдеться у повідомленні.

Влада Словенії включила Україну до “червоного переліку”, до якого входять країни з нестабільною епідеміологічною ситуацією . Для усіх подорожуючих, незалежно від громадянства визначається обов’язковий 10-денний карантин або негативний тест.

Наразі невідомо чи можна буде подорожувати до Словенії з туристичною метою. Уряд країни з 31 березня ввів тимчасове обмеження на необов’язкові поїздки до ЄС, громадяни третіх країн можуть їхати до Словенії тільки в екстрених випадках.

Станом на 31 березня 2020 року громадян третіх країн, які прагнуть в’їхати до Словенії, перевірятимуть не лише на відповідність нормативним умовам в’їзду, але й на те, чи дійсно їх подорож є необхідною” – зазначають в поліції Словенії.

Правила перетину кордону та в’їзду в Словенію в режимі постійного оновлення можна відслідковувати на сайтах:

Поліції Словенії

Уряду Словенії  


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.