США скасовує масову перевірку пасажирів в аеропортах на коронавірус

З 14 вересня уряд США скасував вимогу про обов’язкову перевірку на коронавірус пасажирів, що прилетіли з країн підвищеного ризику.

Про це пише Avianews з посиланням на Центр по контролю і профілактиці захворювань США.

Як зазначається, до цього моменту літаки з Китаю, Ірану, Шенгенської зони, Великобританії, Ірландії та Бразилії повинні були приземлятись в одному з 15 обраних владою аеропортів для перевірки здоров’я.

Проте влада вирішила відмовитись від даних заходів, через те, що виявлення хворих тільки на підставі симптомів виявилось неефективним. Люди з коронавірусом можуть не мати лихоманки або симптомів під час проведення перевірки або ж мати симптоми середнього ступеню. Передача вірусу може відбутися від пасажирів без симптомів або від тих людей, у яких симптоми ще не з’явились.

Нова програма передбачає освітні заходи для пасажирів, добровільне надання контактної інформації, можливе введення 14-денного карантину для пасажирів із зони ризику і тренування співробітників пунктів пропуску через державний кордон.

Також заходи включають розвиток мережі пунктів тестування на коронавірус спільно з іноземними партнерами.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.