В США скасують обмеження на в’їзд для щеплених туристів

В США планують з листопада скасувати обмеження на поїздки для повністю вакцинованих громадян з Європи. В’їзд дозволять також українцям, які прямують до США через країни ЄС.

Як пише УНІАН, заборону на поїздки в США запровадили ще в березні 2020 року. Вона поширювалась на транзит через ЄС, тому туристам потрібно було подорожувати в обхід європейських країн.

Передбачається, що нові правила набудуть чинності вже через кілька тижнів. Іноземним мандрівника доведеться пред’явити доказ про повну вакцинацію та негативний ПЛР-тест, зроблений за три дні до посадки. В США визнають вакцини – Pfizer, Moderna та Janssen.

Наразі для українців запроваджено обмеження на поїздки в США, якщо вони впродовж останніх двох тижнів перебували на території будь-якої з країн ЄС, Великої Британії, Китаю, Ірландії, Бразилії, Ірану, ПАР та Індії. Такі умови змушували українських громадян шукати авіарейси в обхід даних країн, тому перельоти часто виходили дорожчими та тривалішим.

Усі пасажири авіарейсів до США віком від двох років повинні пред’явити негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений за 72 години до вильоту. Також мандрівники можуть надати доказ про одужання від Covid-19 протягом 90 днів до подорожі.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

10 порад по отриманню візи в США

Як пройти співбесіду