Столітнє покинуте судно перетворилось на острів

Пароплав City of Adelaide, який знаходиться біля берегів Австралії, перетворився на острів, покритий мангровими деревами.

Те, що сьогодні виглядає як арт-проект, насправді – судно, яке ходило морями понад півстоліття, перш ніж сісти на мілину, повідомляє ЦТС з посиланням на  Sea News .

Фото: mymodernmet

Судно було побудоване в Шотландії та спущене на воду 22 грудня 1863 року. Понад 20 років виконувало регулярні перевезення між Австралією та Гавайськими островами. Після цього, його переобладнали у вітрильний барк, який використовувався для зберігання вугілля, однак після пожежі воно сіло на мілину в затоці Кокл і залишається там по цей день.

Під час Другої Світової війни уламки City of Adelaide використовували як мішень бомбардувальники Військово-повітряних сил Австралії. А в 70-і роки його мало не повністю знищив потужний тропічний циклон.

Зараз же наполовину зруйнована судно стало домівкою для мангрового лісу. Дерева відмінно прижилися на уламках. Хоча судно і сіло на мілину понад 100 років тому, мангрові дерева з’явилися на ньому відносно недавно.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож