Студія Дісней вперше показала тематичний готель “Зоряні Війни”

Готель відкриють наступного року на території парку атракціонів “Дісней Ворлд” у Флориді.

Як повідомляє Lonely Planet, гості зможуть протягом двох днів пожити на борту “зоряного крейсера” та зануритись в історію всесвіту “Зоряних воєн”.

На території готелю буде зірковий лайнер – Corellian MPO-1400, який називається Halycon, з тематичними каютами, членами екіпажу та великим вибором їжі та напоїв на борту. Крім того, фанати зможуть обрати власну пригоду після реєстрації в головному терміналі.

Відповідно до оприлюднених фото, в каюті “корабля” буде двоспальне ліжко розміром “queen-size” та два двоярусні ліжка, вбудовані в стіну. Наразі невідомо чи всі кімнати будуть мати однаковий інтер’єр, але виглядатимуть досить схоже.

Крім того, гостей запросять на наземні екскурсії до аванпосту “Чорного Шпиля” у віддаленому форпості Батуу та “край Галактики” в студіях Діснея. Також, значну частину часу гості зможуть потратити на рольові ігри з персонажами, екіпажем та іншими пасажирами або потренуватись зі світловими мечами.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.