Створено сайт з віртуальними турами та інтерактивною мапою туристичних місць Київської області

20 грудня 2019 року було офіційно відкрито веб-сайт “Київщина туристична”, де можна за допомогою віртуальних турів відвідати найцікавіші туристичні об’єкти області.

Окрім цього, на сайті kyivregiontours.gov.ua створено інтерактивну мапу про найцікавіші туристичні локації, складену картографами та фотографами Google.

Також в рамках 3D-турів, можна відвідати понад 20 різних локацій, в тому числі з використанням VR-окулярів. “Прогулятись” не відходячи від компьютера чи смартфона, можна відомими музеями, храмами, меморіальними комплексами, парками та окремими містами.

Одним з найцікавіших віртуальних турів став “Саркофаг” над четвертим енергоблоком ЧАЕС. На объект заборонений вільний прохід для туристів, однак тепер в його середину зможуть “віртуально” заглянути усі охочі.

На даний момент, сайт працює лише українською мовою, однак в обласній держадміністрації обіцяють створити англійську версію для іноземних туристів. Також планується доповнювати сайт новими туристичними об’єктами.

Даний проект створений у рамках Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2019-2021 роки. Активну участь у ній брали компанія СіЕфСі Біг Айдіас за підтримки Київської обласної державної адміністрації, а також експерти-картографи та сертифіковані фотографи Google.

Джерело


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож