Суд призупинив ліцензію SkyUp Airlines. В компанії вже відреагували на дане рішення

Баришівський районний суд Київської області прийняв рішення призупинити ліцензію українському лоукостеру SkyUp Airlines. В компанії надали коментар щодо Ухвали.

Як йдеться в ухвалі суду, причиною призупинення ліцензії стало системне невиконання обов’язків перед клієнтами, відсутність контролю за нормами авіаційної безпеки та постійні затримки рейсів.

Найближчим часом Ухвала має бути переглянута в апеляційному порядку, оскільки вона не має під собою ніяких законних підстав. Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити Ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України“. – прокоментували в компанії.

Як вважає авіаперевізник, неправомірність дій судді підтверджує той факт, що підставою для схвалення рішення став позов від людини, яка ніколи не купувала квитки та не користувалась послугами SkyUp Airlines.

В авіакомпанії називають таке рішення незаконним, як наслідок недобросовісної конкуренції та закликають владу втрутитись в ситуацію. Натомість зазначають, що Ухвала ніяк не впливає на господарську діяльність компанії, SkyUp Airlines працює у звичайному режимі, всі рейси виконуються відповідно до заявленого розкладу.

Міністр Інфраструктури України Володимир Омелян також прокоментував дану ситуацію на сторінці у Facebook:

Районний суд немає жодної компетенції ухвалювати такі рішення, тим більше в забезпечувальній частині. Це є прерогативою виключно адміністративного суду. Якби у нас було СБУ чи НАБУ, то вони би вмить з’ясували, як може позивач, яка має більше 30 адмін правопорушень, значна частина яких пов’язана з алкоголем, отримати таке рішення і хто їй у цьому допомагав. Ми, до речі, це з’ясували за тиждень.”

Також, Омелян додав, що поки він Міністр – SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує:

Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток“.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа