Тадж-Махал знову відкрили для відвідувачів

Одна з найвідоміших історичних пам’яток Індії Тадж-Махал знову відритий для відвідувачів, але з карантинними обмеженнями.

Нові заходи безпеки включають заборону групових фотографій, перевірку температури біля входу та цифрові квитки. Крім того, пам’ятник дозволять відвідувати не більше 5 тис. відвідувачів на день.

Тадж-Махал було закрито ще пів року тому через поширення пандемії коронавірусу в Індії. Це найдовше закриття пам’ятки за усю історію. Востаннє його закрили ненадовго в 1978 році, коли місто Агра, де воно розташоване, затопило. А до цього пам’ятник закрився на кілька днів у 1971 році, під час війни між Індією та Пакистаном.

Наразі Індія повідомила про понад п’ять мільйонів випадків захворювання, а штат Уттар-Прадеш, де знаходиться Тадж-Махал, займає п’яте місце в країні по рівню захворювання.

Мармуровий мавзолей Тадж-Махал 17 століття був побудований імператором Великих Моголів Шах Джаханом на згадку про його королеву Мумтаз Махал. Він давно є однією з провідних туристичних пам’яток Індії, і щодня перед пандемією збирав до 70 000 людей.

За матеріалами: BBC


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: