Таїланд послабить карантин для туристів без щеплення

З 1 квітня туристи, що не мають щеплення від коронавірусу, після прибуття в Таїланд проходитимуть карантин 10 днів. Проте, їм дозволять залишати номери в готелях.

Про це розповіли в туристичному управлінні Таїланду, пише ЦТС.

Зокрема, іноземні туристи зможуть покинути номер, але їм заборонено виходити за межі готелів. Туристам дозволять відвідувати фітнес-клуби, басейни, магазини та ресторани на територіях готелів.

Після прибуття в Таїланд, потрібно зробити два ПЛР-тести – з 3 по 5 день перебування в країні та на 9-10 день. Після чого, туристи зможуть покинути територію готелю. Дозволено відбувати карантин в готелях, розташованих в провінціях Паттайя, Чіангмай в передгір’ях Гімалаїв, Крабі, Пхукет, Самуї, Тау, Пханган.

Крім того, на курортному острові Пхукет хочуть з 1 липня провести експеримент. Туристи, які вакцинувались, після 7 днів карантину зможуть покинути острів та подорожувати по країні. Протягом тижня карантину, гості зможуть вільно пересуватись територією готелю. Мандрівникам потрібно мати сертифікат про вакцинацію, отриманий не менше ніж за два тижні та не більше ніж за три місяці до прибуття в Таїланд. Якщо експеримент буде успішним – його поширять і на інші курортні регіони країни.

До речі, на острові Самуї з 1 жовтня планують приймати туристів без карантинних обмежень.

Ціни в Таїланді

Скільки коштує переліт, житло, їжа та розваги

Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.