Тюремний острів Коста-Ріки перетворять на національний парк

Острів Сан-Лукас, на якому колись знаходилась одна з найвідоміших в’язниць Латинської Америки, став 30-м національним парком Коста-Ріки.

Фото: Lonely Planet

Національний парк острова Сан-Лукас складається як із сухопутних, так і прибережних районів і займає 4,6 квадратних кілометрів. Для туристів створено нові маршрути, туалети, системи водопостачання та цілодобове спостереження.

Фото: Lonely Planet

До острова можна дістатись човном від міст Пунтаренас, що знаходиться в 96 км від Сан-Хосе. Метою парку є заохотити відвідувачів відкрити незвідані місця країни, розвивати еко-туризм та сприяти соціально-економічному розвитку району.

Фото: Lonely Planet

З 1873 по 1991 рік це був острів-в’язниця, заснований диктатором Томасом Мігелем Гвардією Гутьєрресом, де життя в’язнів було коротким, а лікування жорстоким. Його колишні будівлі вважаються об’єктами культурної спадщини, а понад 50 екскурсоводів навчені показати історичний острів.

За матеріалами: Lonely Planet


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.