Топ-10 країн для відпочинку, які найчастіше шукали в Google

Компанія Official-esta.com провела аналіз запитів в Google та визначила напрямки, які найчастіше шукають туристи.

Як повідомляє ТСН, у першій трійці лідерів опинилися Італія, Мальдіви та Мексика.

Цілком природно, що деякі люди можуть побоюватися повернення до нормального життя та подорожей в тому форматі, як це було раніше. Дуже важливо, щоб ми знову почали подорожувати, щоб приносити прибуток компаніям, що перебувають у туристичному секторі, і забезпечили мінімізацію подальших втрат робочих місць у галузі. В результаті, ми повинні знайти баланс між насолодою від подорожей і безпечними та відповідальними відпочинком, щоб запобігти подальшим хвилям вірусу COVID-19“, – коментує Джейн Форестер, директор з міжнародного розвитку на Official-esta.com

Лідером по числу пошукових запитів виявилась Італія, середній щорічний пошук – 1,9 млн. запитів. Серед тих, хто найчастіше шукає варіанти для відпустки в Італії – туристи з Великобританії та США.

Друге місце взяли Мальдіви – їм належить 1.79 млн запитів.

На третьому місці по пошуковим запитам туристів в Google – Мексика – 1.72 млн запитів.

Четверте місце займає Таїланд – хоча країна «закрита» наглухо для будь-яких туристів, і послідовно скасовує всі плани відкритися, 1.55 млн туристів шукають можливості туди потрапити. Закриває п’ятірку лідерів Іспанія – її шукали 1.52 млн разів.

У другій п’ятірці опинилася Канада – 1.5 млн пошуків. Далі йде Греція – 1.46 млн, а також улюблена українськими туристами Туреччина – 1.45 млн. Замикають першу десятку Японія і Австралія – ​​це теж завдяки американцям.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.