ТОП-10 нетипових вражень від Франкфурта

Попри свою репутацію типового альфа-міста, Франкфурт-на-Майні може запропонувати своїм гостям значно більше, ніж від нього очікують. Для того, щоб відкрити для себе це багатогранне місто і зрозуміти чим воно живе.

Сервіс унікальних подорожей Локалі разом з місцевим жителем Павлом, який вже кілька років живе у Франкфурті, підготували свій список незвичних вражень, які можна отримати в місті.

1. Відчути атмосферу мультинаціонального міста

Для цього Вам не доведеться шукати якесь спеціальне місце, це відчувається майже всюди. Варто лише бути відкритим та дружнім. Завдячуючи своїй сильній економіці, Франкфурт є одним з найпривабливіших міст Європи для пошуку роботи. Саме це й забезпечило йому таку мульти національність та мультикультурність. Безперечною перевагою цього є те, що тут майже скрізь добре говорять англійською, що значно полегшує комунікацію з місцевими.

Фото Tiara Aracama

2. Влаштувати собі пікнік на набережній Schaumainkai

Від головного залізничного вокзалу відправляйся на інший берег Майну та влаштуй маленький пікнік на набережній Schaumainkai. Це місце є одним з улюблених для відпочинку місцевих, тому у вихідні дні на газоні набережної відпочиває багато людей: хтось -з  улюбленою книгою, а хтось – з келихом пива або вина у кругу близьких. Треба відзначити, що німці роблять це дійсно красиво! Звідси відкривається чудовий краєвид на головні квартали міста з хмарочосами та старовинними соборами.

3. Знайти час для відвідування музеїв

Набережна Schaumainkai є набережною музеїв. Саме тут розмістилася більшість головних музеїв міста. Тут легко обрати музей, який буде цікавим саме тобі. Музей мистецтв Stadel Museum, музей кіно German Film Museum, музей скульптури Liebieghaus та багато інших. Окремої уваги заслуговує музей природничої історії Senckenberg Museum, який щоправда знаходиться в іншій частині міста. Цей музей буде особливо цікавим для подорожуючих з дітьми. Музеї Франкфурта мають багату експозицію, вони сучасні та дійсно цікаві.

ТОП-11 незвичних вражень від Лісабона

Що подивитися, куди піти

4. Погуляти парками міста

Попри те, що Франкфурт є одним з найсучасніших міст Європи, він є також одним з самих зелених. Місто може запропонувати величезну кількість парків та зон для відпочинку, багато з яких знаходяться у самісінькому центрі міста: простягнувшися вздовж Майна парк Nizza, ботанічний сад Palmen Garten, Bethmannpark та Gallusanlage, який пропонує можливість відпочити під деревами посеред велетенських хмарочосів. Тут кожен зможе знайти для себе свій затишок посеред буремного міста.

Фото cmophoto.net

5. Оглядовий майданчик Main Tower

На Франкфурт варто подивитися з висоти. Найкраще це зробити з висоти оглядового майданчику на даху хмарочоса Main Tower. Ти легко знайдеш його в банківському кварталі за адресою Neue Mainzer Str.52-58. Особливо прекрасне місто у передвечірній час!

6. Бари кварталу Alt-Sachsenhausen

З барною культурою Франкфурта можна ознайомитися в кварталі Alt-Sachsenhausen. Саме тут ти знайдеш бари на будь-який смак, в яких людно у будь-який день тижня. Спробуй типовий Apfelwein та франкфуртський Grüne Soße. У своїй більшості бари Франкфурта доволі прості, але це і робить їх такими затишними і справжніми! Тут ти легко зможеш завести бесіду з місцевими, а за баром часто стоїть власник закладу.

7. Подивитися футбол з місцевими

Атмосфера таких переглядів заслуговує уваги. Німці є справжніми фанами своїх клубів та своєї бундес-маншафт! Тому навіть рядовий на погляд іноземця матч може легко перетворитись на справжнє свято футболу. Ця атмосфера затягує навіть тих, хто не є фанатом цього виду спорту!

Фото Valentin B. Kremer

8. Відвідати фестиваль

Якщо тобі пощастило приїхати в місто під час проведення одного з фестивалів (яких у Франкфурті велика кількість), обов’язково відвідай його! Німці дійсно вміють святкувати: голосно і весело! Це дозволить тобі краще зрозуміти це місто і цю країну.

9. Набережна Karpfenweg

Якщо є бажання провести спокійний вечір, відправляйся на набережну Karpfenweg, що недалеко від головного вокзалу. Це одне з улюблених місць відпочинку місцевих хіпстерів. Саме тут можна вмоститися на одному з пірсів та спостерігати за літаками, які сідають або злітаюсь з одного з найбільших в Європі аеропортів.

Фото Yana Nikulina

10. Побачити місто очима місцевого жителя разом з Локалі. 

Це чудовий шанс відчути себе місцевим, побачити місто зсередини, дізнатись як живуть мешканці Франкфурту.


Цей матеріал створено за підтримки партнера — сервісу унікальних та доступних подорожей Локалі.