ТОП-10 онлайн-турів до найвідоміших пам’яток світу

Через поширення пандемії коронавірусу, люди змушенні перебувати на карантині не виходячи з дому. Тому, щодня у мережі з’являється все більше віртуальних турів по різних туристичних місцях світу.

Інформаційне агентство “УНІАН” підібрало 10 віртуальних турів, в яких, перебуваючи вдома, ви маєте можливість пройтися найкрасивішими й найзагадковішими пам’ятками.

Мачу-Пікчу, Перу

Фото: Тетяна Щербан

Одна з найбільших загадок людства, доколумбове місто інків, розташоване в Андах на висоті 2400 метрів на вершині гірського хребта над долиною річки Урубамби в Перу. Дослідити різні куточки місцевості можна у віртуальному турі YouVisit. Тур включає закадровий гід з інформацією про архітектуру та історію.

Також, переглянути інтерактивні зображення, зокрема з вершини гори Мачу-Пікчу, можна за посиланням.

Христос Спаситель, Ріо-де-Жанейро

Фото: Wikipedia

Погуляти біля знаменитої статуї Христа-Спасителя, що розташована на вершині 710-метрової гори Корковадо, можна за допомогою віртуальних турів Google, який використовує технологію Street View.

Піраміди Гізи, Єгипет

Фото: Wikipedia

Величезні споруди будувались як грандіозні гробниці для фараонів. Одне з семи чудес Стародавнього світу, комплекс пірамід Гізи, було збудована понад 4500 років тому.

У віртуальному турі комплексом, з пішохідними маршрутами, можна побачили знамениті пам’ятки – Велику піраміду і піраміду Хефрена, а також великого Сфінкса на сході.

Ейфелева вежа, Франція

Фото: Travelry

Одне з найбільш відвідуваних туристичних місць пропонує інтерактивний тур з оглядового майданчику 324-метрової вежі. Додаткові цифрові виставки доповнять тур захопливими історіями про її будівництво. Є також 360-градусні знімки з висоти пташиного польоту.

Ангкор Ват, Камбоджа

Фото: TripMyDream

Ангкор-Ват або «місто храмів» є однією з найбільших релігійних пам’яток у світі. Спершу його збудували як індуїстський храмовий комплекс, присвячений богу Вішну, але поступово він перетворився у центр поклоніння буддистів.

Віртуальний тур дозволить дослідити кілька чарівних храмів, а щоб подивитись на живе місто, яким воно було у 13-му столітті, проект Virtual Angkor пропонує 360-градусну відеосимуляцію, створену разом з археологами та істориками.

Тадж-Махал, Індія

Фото: Wikipedia

Побудований як місце відпочинку для улюбленої дружини імператора Шаха Джахана, цей символ вічного кохання вважається однією з найкрасивіших будівель світу, що поєднує перський, ісламський та індійський архітектурні стилі.

Повітряні 360-градусні зображення злітають над куполом і мінаретами, прикрашеними лотосами, з видом на річку Ямуна.

Стоунхендж, Британія

Фото: Wikipedia

Віртуальний тур Стоунхенджем складається з 360-градусних зображень з центру майданчика з відео про його розкопки, збереження і дизайн. Інші інтерактивні світлини CGI дають більше інформації про конструкції й ландшафт у різні періоди його історії.

Петра, Йорданія

Фото: gryniuk.com

Одне з найдавніших міст світу, було збудовано в ІІІ столітті до н.е. арабами. У цьому онлайн-турі є гід, який коментуватиме прогулянку біля пам’ятників Петри.  

Колізей, Італія

Фото: Вокруг Света

Колізей – найбільший амфітеатр, збудований між 70 і 80 роками н.е., міг вміщати одразу від 50 до 80 тисяч глядачів. Давні римляни використовували його для гладіаторських боїв. Прогуляйтеся всередині або пролетіть над ним завдяки 360-градусним зображенням.

Чичен-Іца, Мексика

Фото: Всвіті

У давньому місті Чичен-Іца на мексиканському півострові Юкатан багато дивних і дивовижних архітектурних особливостей. На інтерактивних знімках мандрівники зможуть обстежити давні культи майя.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.