ТОП 5 питань про туристичне страхування

1.  Коли варто купувати поліс?

Точно напередодні виїзду за кордон, перебуваючи ще на території України. Поліс страхування починає діяти від дати, що ви вказали при оформленні та обов’язково за наявності печаті прикордонної служби України про перетин кордону.

2.  Що обов’язково необхідно вказати в полісі?

Мету поїздки. Ця деталь убереже вас від можливої відмови у виплаті при настанні страхового випадку. Тобто, якщо ви обираєте графу «спокійний відпочинок» у полісі, але плануєте займатись дайвінгом, то ви повинні усвідомлювати, що дієте на свій страх та ризик, і можлива травма не буде покрита страховкою. Крім того, уточніть у своїй страховій, що конкретно мається на увазі під «активним відпочинком» та «спортом»

3.  Що необхідно робити, якщо проблеми зі здоров’ям все ж виникли?

В першу чергу звернутись до Асистансу (не в страхову де купляли поліс, а саме в асистанс). Його контакти вказані у страховому полісі. Збережіть їх обов’язково в телефонній книзі або сфотографуйте всю інформацію з поліса. Менеджер служби зорієнтує про наступні дії.

4.  Яку саме клініку вибрати для звернення?

Асистанс підбере для вас і під вашу особисту ситуацію клініку та візьме на себе розв’язання усіх питань. Таких як: вибір клініки, час прийому лікаря, оформлення необхідних документів та оплат. Це значно прискорить процес одужання.

5.  Чи можливо купити страховий поліс онлайн, чи все-таки необхідно звертатись до офісів?

Можна, і в Страховій компанії ARX (ex-АХА Страхування) є така опція. Страховку можна придбати онлайн на сайті всього за пару хвилин, відповівши на основні питання. Ви можете оформити його, хоч стоячи в аеропорту. Але ми рекомендуємо подбати заздалегідь для власного спокою.