Топ-6 місць Європи для подорожей у 2020

Нещодавно сервіс бронювання житла Airbnb оголосив список з 20 найпопулярніших місць для подорожей у 2020 році. Ми обрали з нього 6 європейських напрямків та розказуємо чому варто туди їхати. 

1. Більбао, Іспанія

Топ-6 місць Європи для подорожей у 2020 більбао іспанія
Фото Jorge Fernández Salas

Місто на півночі Іспанії, у Країні Басків, адміністративний центр провінції Біскайя. У місті тече річка Нервьон, навколо — гори. Більбао не суперпопулярне місто серед туристів, але якщо ви вже були у Барселоні, Мадриді й хочете вивчити Іспанію трохи більше, то Більбао — непоганий варіант. Головна пам’ятка міста і маст-візіт місце — це, звичайно, музей Гуггенхайма (на фото), філіал того самого музею сучасного мистецтва Гуггенхайма у Нью-Йорку. Що ще можна зробити у місті: прогулятись набережною та старим містом, сходити в Археологічний музей та Музей басків, піднятись на гору на фунікулері Артксанда, подивитись базиліку де Бегонья та кафедральний собор Святого Якова.

​​✈️ Авіа з України до Більбао від €60

2. Румунія

Топ-6 місць Європи для подорожей у 2020 румунія
Фото paul mocan

Румунія — одна з найбільш недооцінених країн Європи, але останнім часом вона стає популярною серед туристів. Сюди варто їхати за надзвичайно гарною природою. Коли згадують про Румунію, перше, що спадає на думку, це Трансільванія та Бранівський замок (або замок графа Дракули). Але ось ще кілька міст Трансільванії, які варто відвідати: Брашов, Сігішоара та Сібіу. Ще одна родзинка Румунії — це знамените Трансфегерашьске шосе у Карпатах, яке вважається однією з найгарніших доріг у Європі. 

✈️ Авіа з України до Румунії від €37

3. Люксембург

Топ-6 місць Європи для подорожей у 2020 люксембург
Фото futuready.com

Карликова країна у Європі. Люксембург настільки маленький, що встигнути подивитись усе можна за пару днів. Але маленький, не значить не цікавий. Отже, що можна зробити у Люксембурзі й за чим сюди варто їхати: Замок Берг, старе місто та центральна площа Гійома у Люксембурзі, долина річки Мозель, місто та замок Віанден, регіон Люксембурзька Швейцарія, національний парк От-Сюр та Замок Буршайд. А ще Люксембург — перша країна у світі, де скасовували плату за громадський транспорт. Таким чином влада мотивує людей менше користуватись машинами та бореться із заторами. 

✈️ Авіа з України до Люксембургу від €40

4. Абердин, Шотландія

Топ-6 місць Європи для подорожей у 2020 шотландія
Фото azamara.com

Третє за розміром місто у Шотландії, де знаходиться головний порт країни. Що можна подивитись у Абердині: 

  • Замок Драм — знаходиться недалеко від міста, класичний шотландський замок-укріплення. 
  • Морський музей — тут ви дізнаєтесь історію суднобудування, розвитку рибальства та порту. 
  • Університет Абердина — один з найстаріших університетів країни, був заснований у 1495 році. 
  • Художня галерея — колекція складається з живопису, скульптур та графіки від XV століття до наших днів. 
  • Сади Юніон-террас — найгарніший парк у місті.

І якщо зберетесь у Шотландію, пам’ятайте, що українцям потрібна віза

​​✈️  Авіа з України до Амбердина від €38

5. Ле Контамін-Монжуа, Франція

Топ-6 місць Європи для подорожей у 2020 Ле Контамін-Монжуа, Франція
Фото lescontamines.com

Невеликий гірськолижний курорт у французьких Альпах, біля підніжжя гори Монблан. Основне за чим сюди приїжджають — це катання на лижах та бордах. Тут є траси різного рівня складності, є навіть для новачків. Також тут щороку проводять світові змагання з фрістайлу, є санні траси та великий льодовий каток. Серед туристичних розваг тут є собор Notre-Dame-de-la-Gorge та екскурсії у заповідник з льодовиками. 

​​✈️ Авіа з України до Франції від €37

6. Маастріхт, Нідерланди

Топ-6 місць Європи для подорожей у 2020  Маастріхт, Нідерланди
Фото maastrichtconventionbureau.com

Маленьке затишне місто, недалеко від кордону з Німеччиною та Бельгією. Що тут дивитись і що робити: міст св. Серватія через річку Маас — найстаріший міст у Нідерландах; старе місто з його вузенькими вуличками; базиліка святого Серваса; площа ринок та Ратшуа — тут багато кав’ярень, барів та магазинів; Ворота пекла — найстаріші міські ворота у Нідерландах, символ міста.

​​✈️  Авіа з України до Маастріхта від €114