Цього місяця у Греції відкриють античні пам’ятки для відвідувачів

Після двох місяців карантину, древні пам’ятки Греції, включаючи Акрополь, знову відкриють для відвідувачів з 18 травня 2020.

Про це повідомляє Ekathimerini з посиланням на владу Греції.

Стародавні пам’ятки та музеї були зачинені в середині березня у зв’язку з введенням карантинних обмежень урядом Греції, щоб зменшити поширення коронавірусу. Однак, цього тижня обмеження часткова послаблять.

Музеї планують відкрити в середині червня, а виставки під відкритими небом відновлять роботу в середині липня, заявила міністр культури Ліна Мендоні. Водночас правила безпечного дистанціювання між відвідувачами буде діяти і надалі.

Зазначається, що історичні пам’ятки є надзвичайно важливою складовою туристичного сектору Греції. Тому, буде докладено максимально зусиль для заохочення відвідувачів після послаблення карантину.

До речі, в липні 2020 у Греції планують розпочати туристичний сезон, а готелі відкриються вже в червні. Також, міністерство туризму Греції запустило проект Greece From Home, який дозволяє віртуально вивчити країну.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: