Цього року іноземні туристи не зможуть відпочити в Іспанії

Через поширення коронавірусу іноземні відпочивальники зможуть відвідати іспанські пляжі не раніше 2021 року.

Про це пише Deutsche Welle.

«Іноземні туристи не зможуть відпочити в Іспанії влітку 2020 року. Про це повідомила в понеділок, 20 квітня, іспанська преса, посилаючись на заяви представників уряду та туріндустрії. Причина –пандемія COVID-19», – йдеться в повідомленні.

Також, ще 17 квітня, міністерка праці Іспанії Йоланда Діас заявила, що урядовий план поетапного відновлення призупиненої через пандемію економічної діяльності не передбачає відкриття туристичної галузі для іноземців раніше кінця поточного року.

Ще раніше іспанський міністр споживання Альберто Гарсон не рекомендував іноземцям бронювати літні поїздки в Іспанію. Те саме казали й інші представники уряду.

Водночас адміністрація Канарських островів, посилаючись на те, що архіпелаг особливо не постраждав від коронавірусу, просить як виняток дозволити приймати влітку не тільки іспанців, а й іноземців, дотримуючись при цьому всіх запобіжних заходів.

Однак, влада в Мадриді поки ніяк не відреагувала на пропозицію дозволити будь-кому відпочинок біля моря. У зв’язку з цим наголошується, що як мінімум до 9 травня пересування по країні обмежується. За порушення – спробу виїхати з центральних областей країни в район морських курортів – передбачається штраф у 1500 євро.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.