Туреччина посилює карантинні обмеження

У вихідні дні діятиме комендантська година, а роботу ресторанів, кафе, кінотеатрів та торгових центрів обмежать ще більше.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на турецькі ЗМІ.

У вихідні дні буде діяти комендантська година, за винятком проміжку часу з 10:00 до 20:00, щоб не переривати ланцюжка поставок і виробництва. Якщо епідемія продовжить ескалацію, то заходи, які викликають болючі наслідки для всіх нас, неминуче повернуться до порядку денного“, – сказав Ердоган.

Крім того, кінотеатри будуть закриті до кінця року. Спортивні змагання проводитимуть без глядачів. Години роботи торгових центрів, ринків, ресторанів і перукарень будуть обмежені з 10:00 до 20:00. Ресторани та кафе працюватимуть тільки навинос. Також, носіння захисних масок та соціальне дистанціювання є обов’язковим у всіх громадських місцях.

За останню добу в Туреччині зафіксували 3819 нових випадків коронавірусу, а також 103 смерті. Востаннє такі показники спостерігались у квітні.

Водночас Туреччина не скасовує в’їзд до країни для українців. Як і раніше, потрапити в країну можна за наявності страхового полісу на Covid-19.

Нагадаємо, раніше Туреччина обмежила роботу громадських установ та закладів харчування до 22:00.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.