Туреччина продовжила вимогу тестування до кінця року

Влада Туреччина вирішила продовжити до кінця року карантинні обмеження на в’їзд для іноземців. Обов’язковим залишається тестування або вакцинація при в’їзді в країну.

Про це повідомляється в спеціальному повідомленні для екіпажів літаків NOTAM A5457/21. Його виконання є обов’язковим для всіх авіакомпаній, пише Avianews.

Зокрема, перед вильотом до Туреччини в пасажирів перевірять наявність сертифікату про повну вакцинацію. Туреччина визнає вакцини затверджені ВООЗ, а також ті, які використовуються в Україні на національному рівні.

Невакцинованим мандрівникам потрібно пред’явити довідку про ПЛР-тест на коронавірус або на антиген. З моменту тестування до в’їзду в Туреччину повинно пройти не більше 72 години. Термін дії для антиген-тесту – 48 годин. Також Туреччина дозволяє в’їзд особам, які одужали від коронавірусу.

Якщо не пред’явити дані документи перед вильотом, персонал біля виходу на посадку може не пустити пасажира на літак. Від вимог звільнені діти до 12 років та транзитні пасажири.

Для в’їзду до Туреччини також обов’язковим є заповнення електронної форми на сайті МОЗ. На її основі автоматично генеруватиметься HES-код для відстеження переміщення мандрівника. Крім того, в’їзд дозволено за умови наявності страхового поліса на лікування від Covid-19.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

8 місць Туреччини

де варто побувати хоч раз