Туреччина відкриє кордони для українців з 1 липня

З 1 липня 2020 влада Туреччини відкриє кордони для іноземних туристів, в тому числі з України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі МЗС, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Турецької Республіки Мевлютом Чавушоглу.

Очільник МЗС Туреччини поінформував про рішення турецької сторони відкрити свої кордони для іноземних туристів та відновити регулярні пасажирські перевезення з Україною з 1 липня поточного року. Він також запевнив, що його країна створить всі необхідні умови для безпечного відпочинку українських громадян влітку“, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Кулеба і Чавушоглу окреслили пріоритети розвитку стратегічного партнерства між Україною і Туреччиною на найближчу перспективу, визначили ключові двосторонні заходи високого рівня, що планується провести після покращення епідеміологічної ситуації.

Нагадаємо, раніше відкрити кордони для українців, в Туреччині планували з 15 липня. Також, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що з Туреччиною планують першочергово відновити авіасполучення.

Місця в Анталії, які вас здивують


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.