Туреччина заборонила ручну поклажу у літаках важчою за 5 кг

Відповідно до нових вимог Туреччинищодо запобігання розповсюдження Covid-19, в салон літака дозволено взяти невелику сумку, ноутбук та сумку для немовляти, загальною вагою до 5 кг.

Про це повідомили в МАУ у Facebook.

Як відзначають в компанї, з метою прискорення посадки/висадки пасажирів та запобігання їх скупчення, на рейсах МАУ, що виконуються з/до Туреччини до перевезення в якості ручної поклажі в салоні літака дозволено лише:
невелика жіноча/чоловіча сумка;
– ноутбук/планшет;
– сумка з речами для немовляти.

Зазначені вище предмети не повинні перевищувати вагу 5 кг та розміри 40х30х10 см.

Якщо ручна поклажа не перевищує безкоштовну норму перевезення, що встановлена авіакомпанією МАУ, але не відповідає вимогам, що встановлені державними органами Турецької Республіки, ручну поклажу необхідно буде безкоштовно здати до вантажного відсіку літака.

При цьому необхідно вилучити наступні предмети, заборонені до перевезення у вантажному відсіку, але дозволені для перевезення у ручній поклажі: документи, ліки, цінні речі, мобільні телефони та ноутбуки, батарейки, електронні сигарети, сірники і запальнички, та інше.

Нагадаємо, авіакомпанія МАУ анонсувала розширений перелік напряків для подорожей у липні та серпні цього року.Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *