Турецькі авіакомпанії змінюють правила обміну квитків через тестування пасажирів

Авіакомпанії Pegasus Airlines та Turkish Airlines ввели пільгову політику обміну квитків через вимоги турецької влади щодо тестування на коронавірус всіх, хто прибуває в країну.

Про це йдеться в розсилці авіакомпанії для туристичних агентств, пише avianews.com.

Зокрема, Pegasus Airlines дозволила безкоштовно змінювати дату вильоту без доплат. При наявності місць, пасажир зможе вилетіти до 30 грудня. Якщо він не встигає здати аналізи та має виліт після 30 грудня, то можна перенести поїздку в рамках семи днів від початкової дати вильоту. Крім того, компанія пропонує опцію, яка передбачає бронювання з квитків відкритою датою. Проте, тоді для повернення квитків застосовуються правила тарифу.

Правила обміну квитків змінили і в Turkish Airlines. Пасажири зможуть без доплат змінити дату вильоту до 20 березня 2021 року зі збереженням маршруту або вильотом в той самий регіон. Також, можна відмовитись від перельотів та отримати ваучер номіналом 115% від вартості квитків. Його можна використати для нових бронювань. Третя опція дозволяє конвертувати квиток в милі за курсом 1 євро = 100 миль в програмі лояльності Miles & Smiles. Милі можна використовувати для оформлення квитків або підвищення класу обслуговування.

Пільгова політика також поширюється на пасажирів, які отримали позитивний результат на коронавірус. Таким мандрівника не потрібно буде їхати в аеропорт. Для зміни квитка потрібно звернутись в авіакомпанію за телефоном або через форму зворотного зв’язку.

Нагадаємо, постановою Міністерства охорони здоров’я Туреччини від 25 грудня 2020 року введено обов’язкову вимогу на наявність негативного ПЛР-тесту на коронавірус для всіх, хто прибуває в країну.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.