Turkish Airlines перестала приймати російські картки

Авіакомпанія Turkish Airlines та низка популярних турецьких магазинів заборонили можливість оплати карткою “Мир” російських банків.

При спробі купити квиток Turkish Airlines карткою “Мир” Сбербанку, ВТБ або “Тінькофф” система просить клієнта звернутися до кредитної організації або спробувати інший спосіб оплати, пише myc.news. Водночас деякі користувачі можуть оплатити квитки карткою UnionPay або готівкою в офісі авіакомпанії.

Крім того, перестав приймати картки російської платіжної системи популярний інтернет-магазин TT-Turk, який здійснює доставку товарів до рф. 

Туреччина була однією з небагатьох країн, які не стали вводити санкції проти російської платіжної системи «Мир». Вочевидь це змінилось через санкції Заходу. Турецькі компанії побоюються працювати з російськими кредитними організаціями через ризик потрапити під вторинні санкції.

У березні Visa та Mastercard оголосили про зупинення діяльності на території росії. Їхні картки, випущені в росії, не працюють за межами країни, а випущені іноземними фінансовими установами — у росії.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.