Turkish Airlines повернеться не раніше 20 травня

Авіакомпанія Turkish Airlines повідомила, що не зможе відновити міжнародне сполучення до 20 травня 2020, внутрішні рейси планують відкрити з 1 травня.

Рішення обмежити пасажирські перельоти, було прийняте Турецькою Республікою задля захисту здоров’я населення від нової пандемії коронавірусу (COVID-19), зазначають в пресслужбі компанії.

Раніше, турецька авіакомпанія планували відновити сполучення до 4 квітня. Однак, через заборони від урядів різних країн, Turkish Airlines продовжила терміни призупинення регулярних пасажирських авіаперевезення.

Також, в компанії повідомили, що кол-центри продовжують працювати інтенсивними темпами. Якщо до вашого рейсу більше 72 годин , зв’яжіться з компанією в найближчі дні. Якщо ваш рейс займає менше 72 годин, або ви купили квиток через інші канали продажів Turkish Airlines, ви можете зв’язатися за номером 444 0 849/0850 333 0 849.

Операції, можна здійснювати і через онлайн-канали, розміщені на сторінці Інтернет-транзакцій. Перевірити рейс можна на сторінці статусу рейсу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.