Turkish Airlines продовжила скасування авіарейсів до кінця травня

Найбільший турецький авіаперевізник Turkish Airlines оголосила про продовження скасування всіх авіарейсів до 27 травня 2020 включно.

Дана рішення пов’язано з указом турецької влади, які таким чином хочуть знизити поширення короновірусної епідемії, повідомляє Avianews.

Турецька авіакомпанія скасувала всі міжнародні рейси з 18 березня. Передбачалось, що обмеження влади будуть діяти до 17 квітня. Однак, вони були продовженні і посиленні, що призвело до повного скасування рейсів.

Компанія пропонує пасажирам, чиї рейси було скасовано, чотири опції. Перша передбачає повне повернення грошей за квиток. В другій опції можна безкоштовно перенести виліт на будь-яку дату протягом року. Третя – передбачає конвертацію квитка в милі програми лояльності Miles & Smiles. Курс конвертації становить 1000 бонусних миль за кожні 10 євро, які можна використати для оформлення нових квитків.

Остання опція дозволяє отримати ваучер в розмірі 115% від невикористаної частини квитка чи послуги. Однак скористатися ваучером можна тільки після звернення в офіс авіакомпанії. При цьому в Україні збір за оформлення нового квитка економ-класу становить $35. Таким чином, отримати вигоду від ваучера можна, якщо вартість початкового бронювання перевищує $235. 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.