Туристові загрожує ув’язнення, через негативні коментарі про тайський курорт на TripAdvisor

Американському туристу в Таїланді загрожує позбавлення волі до двох років, після публікації негативних відгуків про готель на Tripadvisor та інших сайтах.

Як пише The Independent, Уеслі Барнс, який працював у Таїланді, нібито написав низку критичних відгуків про курорт Sea View на острові Ко Чанг. Адміністрація готелю відреагувала судовим позовом, звинувативши Барнса у нанесені “шкоди репутації готелю”.

Власник курорту Sea View подав скаргу на те, що відповідач розмістив неправдиві відгуки про готелі на веб-сайті Tripadvisor“, – розповів полковник поліції острова Танапон Таемсара.

В одній з рецензій Барнс написав, що співробітники були “недоброзичливими” і поводилися не професійно. В іншому відгуку на Tripadvisor він звинуватив курорт у “сучасному рабстві”.  

Відзначається, що закони про наклеп у Таїланді дуже суворі: засудження до двох років тюремного ув’язнення та штрафу до 200 000 батів (5410 євро) для тих, кого засудили за “наклеп шляхом публікації”.

Ми вирішили подати скаргу, щоб це послужило стримуючим фактором, оскільки ми розуміли, що він може продовжувати писати негативні відгуки тиждень за тижнем у найближчому майбутньому“, – сказано в повідомленні курорту,

Крім того, представництво курорту пробувало зв’язатись з Барнсом, щоб вирішити даний конфлікт мирним шляхом. Проте, він вирішив повністю ігнорувати запити компанії.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: