Типи мандрівників, які ти точно зустрінеш у хостелі

Ти можеш бути знайомий з цікавим світом хостелів, якому вдається поєднувати відкритість, прийняття та різноманітність людей. Та ти ніколи не знатимеш, кого зустрінеш у наступній подорожі. Хостели завжди переповнені найдивнішими й найдивовижнішими типами мандрівників. Не важливо, ти подорожуєш в Пінар-дель-Ріо, Прагу чи Пхукет.

Тож ми з командою  DREAM Hostels розкажемо про декілька найпоширеніших типів мандрівників, які точно можна зустріти у хостелах:

Початківці

Після того, як початківець довго отримував свою величезну валізу в аеропорту та тяг її до хостелу, він ще й дуже здивувався, що там немає великої окремої шафи для цієї валізи. Хіба що кімната для зберігання багажу. З позитивного – вони так переповнені емоціями від нових знайомств та вражені низькими цінами, що навіть не помічають цих незручностей. У них по переду ще стільки нових та цікавих відкриттів, наприклад, навчитися подорожувати лише з рюкзаком.

Хлопець з гітарою

Це хлопець, який знайшов місце для гітари у верхньому відділі літака, що було нелегко. Тримав її на колінах у переповненому автобусі та йшов декілька кілометрів від автобусної станції до хостелу. Та коли, він сідає на затишний диван загальної зони, швидко перебирає струни, втілюючи ваші улюблені хіти та отримує привітні посмішки слухачів – усі зусилля точно стають для нього вартими.

Австралійці

Навіть якщо у січні ночуватимеш десь у хатині посеред Сибіру, то точно зустрінеш ще одного Філа із Мельбурна. Перше, що ти дізнаєшся, коли починаєш багато подорожувати і зупинятися у хостелах – австралійці усюди. Взагалі з ними дуже весело, вони завжди складуть гарну компанію, чи то піти разом у бар, чи просто поговорити на будь-яку тему. Австралійці шалені завсідники, тож скористайся цим.

Групи дівчат

Їм близько двадцяти, вони активні та привітні. Взагалі класні дівчата та будь готовим, що їх речі будуть усюди, якщо тобі пощастило жити з ними в одному дормі. Доведеться завжди вставати раніше, щоб потрапити у душ, або бути готовим наполягти на своєму, щоб дістатись до розетки. Та все ж таки, що може бути кращим, ніж жити в одному номері з привабливими дівчатами?

38-річний, який удає, що йому 24

Він опинився серед міленіалів, але це не змушує його почуватись не у своїй тарілці. Він може бути найприємнішим хлопцем у світі, але більшість молодих туристів побачить у ньому сумного старого, який дійсно потребує спілкування. З усім тим, він точно має декілька скажених історій, які варто почути. Після келиха пива, ти точно не матимеш нічого, крім поваги до цього хлопця. Тож слухай його поради.

Досвідчені мандрівники

Вони говорять кількома мовами, зимують у Таїланді, подорожують по Південній Америці і були в країнах, про які ти навіть не чув. Такі мандрівники привітні, щасливі та завжди готові поділитися своїми знаннями про світ, навіть якщо ти не питаєш про це. Будь готовий до довгої розповіді про щонайменше 3 континенти, коли ти не такий досвідчений мандрівник. У рядах туристів вони – свої.

Він тут працює?

Ти, можливо, зустрінеш цю людину під час реєстрації. Він розповість тобі про найкращі бари неподалік, у який музей піти, а у який точно не варто та розкаже божевільну історію про минулу ніч на вечірці з персоналом. Згодом, розумієш, що він ночує з тобою в одному дормі. Очевидно, що відповідь на твоє наступне запитання буде: «Це моя робота і тут я живу». Це окрема практика у світі, подорожувати, жити й працювати у хостелі. Чудовий варіант для роботи на літо. Можна грошей заробити та світ побачити.


Цей матеріал створено за підтримки партнера – європейської мережі хостелів Dream Hostel.