У Львові розповіли коли відкриється аеропорт та які будуть обмеження

Директорка львівського аеропорту ім. Данила Галицького Тетяна Романовська розповіла, коли роботу летовища можуть відновити та за яких умов вони будуть працювати.

Ми маємо дуже гарну новину, що від 15 червня можемо планувати відкриття авіасполучень з аеропорту Львова. Це гарна новина. Є в принципі три обмеження, які повинні ми погодити з нашою областною адміністрацією з певною комісією, питання відсутності захворювань, є три критерії“, – розповіла вона в ефірі телеканалу “Перший Західний”, передає ТСН.

За словами директори, аеропорт Львів поки виконує всі критерії.

Є така надія, що в п’ятницю ухвалять рішення, що наш регіон може приймати авіасполучення від 15 червня“, – додала керівниця аеропорту.

Крім того, зміниться і робота аеропорту. Обов’язковим буде:

  • Вхід до терміналу лише пасажирам;
  • Обов’язкове носіння масок;
  • Вхід в аеропорт лише за умови вимірювання температури;
  • Дотримання дистанції півтора метри;

Агенти з реєстрації будуть мати окремий одяг і захисні маски. Також поставимо скляні бар’єри на стійках реєстрації на посадку“, – повідомила Романовська.

За планом, в аеропорту максимально комп’ютеризують передавання даних з телефонів у системи. “Вже зараз ми клеїмо обмеження у залі реєстрації, обмежуємо сидіння через одне“, – уточнила директорка аеропорту.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.