У Литві відновлюють міжнародне авіасполучення

Влада Литви дала дозвіл на відновлення першого міжнародного авіарейсу з моменту введення карантину 16 березня.

За повідомленням Avianews, компанія Lufthansa зможе розпочати здійснювати регулярні авіарейси Франкфурт-Вільнюс. Квитки вже у продажу на сайті авіаперевізника.

Згідно даних системи бронювання, авіарейси запустять з 13 травня та на переший час будуть виконуватись тричі на тиждень – щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці. На лінії заявлений літак Airbus A320neo, який за раз може перевозити 180 пасажирів.

«Для досягнення максимально плавного відновлення рейсів підготовлений план заходів і дій, який буде стимулювати авіакомпанії відновлювати рейси якомога швидше. Ми більш ніж на 60 днів продовжили період оплати послуг, що надаються в литовських аеропортах, створили нову програму стимулювання відновлення рейсів, а також адаптували існуючі програми стимулювання для авіакомпаній, на підставі яких авіаперевізникам надаються знижки на авіаційні збори», – розповів керівник відділу авіаційних послуг Литовських аеропортів Аурімас Стіклюнас.

Водночас, з 4 травня в Литві планують зняти заборону на виїзд громадян за кордон. Однак при поверненні вони повинні будуть проходити двотижневу самоізоляцію.

Також уряд дозволив відновити роботу кафе на відкритих майданчиках, торгових центрів і магазинів, а також закладів сфери послуг при дотриманні обмеження на число відвідувачів і носінні масок.

До речі, площі та відкриті майданчики Відня перетворять на вуличні кафе.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.