У мережі з’явилась інтерактивна мапа місць, де знімали кіно в Одесі

Веб-енциклопедія “Фільмар” розповідає історію кінофільмів, що були зняті в Одесі, за допомогою якої можна знайти на інтерактивній мапі знамениті локації зйомок, переглянути архівні матеріали та дослідження українських кінознавців.

Познайомитись з історією одеського кінематографу можна за посиланням.

З часів винаходу «мистецтва рухомих зображень» Одеса була містом потужного кіновиробництва та важливим культурним центром. Одним із найяскравіших періодів стали 20-ті роки – період діяльності ВУФКУ. Саме видатні фільми цього часу відкривають роботу Фільмаря.” – розповідають творці проекту.

Основна мета проекту – розповісти маловідомі історії про фільмарів, що працювали в Одесі. Привернути увагу до фільмів, частина яких вже втрачена. Надихнути сучасних фільмарів знімати в Одесі і далі..

В даний момент на сайті зібрано матеріали про десяток фільмів, що були зняті в Одесі в 20-30-х роках минулого століття культових кінематографістів – Довженка, Вертова, Ейзенштейна та інших.

Ідея створення проекту Фільмар належить кінооператору Ігорю Іванько. Продюсером виступає Олександра Братищенко. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа