У продажі з’явилась унікальна книга «Ukraїner. Країна зсередини»

У «Видавництві Старого Лева» з’явилось унікальне видання -«Ukraїner. Країна зсередини». Книга-альбом, створена за ініціативи письменника та журналіста Богдана Логвиненка, розповідає найяскравіші моменти з трирічної експедиції унікальними куточками України.

Придбати видання можна на сайті «Видавництва Старого Лева» за ціною 400 грн.

В книзі ви знайдете історії людей та місць, що надихають, зворушують та дивують. Доповнює це все, вражаючі фотографії, які відкривають Україну справжньою та цікавою.

«Ukraїner почався зі спроб пояснити іноземцям у десятках відвіданих мною країн світу, що таке Україна, — каже ініціатор проекту Богдан Логвиненко. — Я розповідав про мою країну або бодай ту частину світу, де вона розташована, дітям на віддалених островах індонезійського архіпелагу, бедуїнам у аравійській пустелі, бабусям та дідусям із польського клубу пенсіонерів, членам туристичних клубів та відвідувачам іноземних фестивалів. За роки подорожей, лекцій і розмов про Україну в різних частинах світу найбільше бракувало емоції. Чогось, що б вражало та запам’ятовувалось, залишалось у пам’яті та асоціювалося з моєю країною. Після мандрів світами й повернення додому хотілося знайти образ сучасної країни, цю коротку й дуже промовисту відповідь на запитання: «Ти звідки?»».

Фото: Ukraїner. Країна зсередини | Видавництво Старого Лева

Протягом двох з половиною років експедиція Ukraїner вирушала щороку у 5-6 історичних регіонів України, де досліджували побут та історії людей, які створюють щось унікальне у великих містах і у найвіддаленіших куточках країни. За цей час до них долучилося кількасот волонтерів: авторів, редакторів, транскрибаторів, режисерів, монтажерів, перекладачів, дослідників, дипломатів-комунікаторів, що вирішили розповісти, якою ж Україна є насправді.

Фото: Ukraїner. Країна зсередини | Видавництво Старого Лева

«Ця книга про випадковості й закономірності, що траплялися з нами, починаючи з червня 2016-го до жовтня 2018-го року, впродовж цієї насиченої експедиції, — розповів Богдан. — Тут зібрані історії з кожного регіону, до багатьох із них є продовження у qr-коді. Ця книга — частина великої мультимедійної праці, викладеної на сторінках ukrainer.net».


У продажі з’явилась унікальна книга «Ukraїner. Країна зсередини»

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа