У Туреччині скасують систему all inclusive в готелях

Влада Туреччини прийняла рішення відмовитись від системи all inclusive в готелях, однак очікують туристів цього літа.

Про це повідомив міністр туризму країни Мехмет Ерсой, передає ТСН.

Якщо ми не зіткнемося з новими проблемами, внутрішній трафік розпочнеться в кінці травня. Туристичний сезон відкриється контрольованими внутрішніми рейсами“, – зазначив він.

Зазначається, що вже створено спеціальний перелік правил для роботи готелів та туристичних локацій. Зокрема, планується регулярна дезінфекція транспорту, а весь персонал готелів повинен пройти медичну підготовку.

Також, всі аеропорти, готелі, ресторани та інші туристичні об’єкти будуть переобладнані до всіх вимог соціального дистанціювання. У популярних туристичних містах розгорнуть спеціальні лікарні з апаратами ШВЛ.

Водночас, в готелях заберуть систему харчування all inclusive та перейдуть до комплексного харчування. Також планується скоротити вдвічі кількість шезлонгів на пляжах.

“Ми готуємось до 15 травня. Кількість шезлонгів буде обмеженою. Ціни можуть піднятися. Складаються нові плани“, – розповів очільник туристичного міста Ула Ісмаїл Аккая.

Проте спочатку Туреччина очікує на туристів із азійських країн. На європейців в країні очікують наприкінці липня – на початку серпня.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.