У Туреччині збудували готель над археологічними руїнами

На початку року, в турецькому місті Антакії відкрився сучасний розкішний готель, який “плаває” на сталевих колонах над археологічним музеєм Некмі Асфуроглу.

Фото: CNN

Як пише CNN, готель представляє собою водночас інженерне диво, архітектурну красу та археологічну пам’ятку світового класу. Комплекс на 200 номерів розташований над музеєм, де розміщено близько 35 000 артефактів, що датуються третім століттям нашої ери.

Фото: CNN

Будівництво тривало понад 10 років, близько 20 000 тонн конструкційної сталі (у чотири рази більше, ніж Ейфелева вежа) були зварені вручну на спеціалізованій фабриці поблизу Стамбула. Витрати на будівництво оцінюються у 120 мільйонів доларів, що більше ніж у чотири рази перевищує їх первісну оцінку.

Фото: CNN

Окрім 200 кімнат для гостей, тут є вестибюль, бар та ресторан Ayan Meyan, що “висять” над руїнами, пропонуючи клієнтам краєвид на античні пам’ятки. З будівлі також відкривається вид на сусідній Сен-П’єр, першу в світі печерну церкву. Більше 3000 днів і шість мільйонів робочих годин було витрачено на це творіння.

Фото: CNN

Як і готелі по всьому світу, Hotel Antakya тимчасово закритий через пандемію коронавірусу, але приймає бронювання з червня.

Ми, звичайно, будемо стежити за ситуацією і продовжувати інформувати наших гостей. Сподіваємося, коли ситуація почне нормалізуватися, ми очікуємо дуже напружений останній квартал 2020 року.”, – розповідає представник готелю.

Готель-музей Антакья , Харапараси, Св. П’єр Мевкий, Хацилар Ск. №: 26/1, 31060 Антак’я / Хатай, Туреччина; +90 326 290 00 00


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.