У Варшаві відкрили виставку знищеної російської військової техніки

У польській столиці 27 червня відбулось відкриття виставки знищеної російської техніки силами оборони України “За нашу і вашу свободу”.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства оборони України.

Виставку відкрито в історичному центрі Варшаві на Замковій площі. На ній представлено російську військову техніку, яку знищили ЗСУ після 24 лютого. Таку виставку за кордоном проводять вперше.

Зокрема, на виставці представлено основний бойовий танк російської армії – Т72Б, знищений під час бою поблизу с. Дмитрівка у передмісті Києва. Також на виставці представлено САУ «Мста-С». У артилерійських дуелях, зокрема, з цими САУ беруть участь 6 видів артилерії калібру 155-мм. Серед них – польські САУ «Краб».

Ми хочемо показати, що через нашу територію російські танки можуть потрапити у Європу тільки як виставкові експонати. Україна вже довела, що є надійним щитом Європи на сході.“, – зазначила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Виставка демонструє, що Україна з допомогою партнерів може нейтралізувати небезпеку з боку росії. Потрібні лише засоби. Тоді російське залізо не буде нести смерть, а перетвориться на виставкові експонати.

Фото: Міноборони


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.