У Великобританії пропонують роботу для мандрівника зі своїм собакою

Популярний британський сервіс бронювання житла Snaptrip пропонує роботу для власників собак, які будуть протягом року мандрувати по Великобританії зі своїми улюбленцями.

Два власника собак повинні будуть зупинитись у 10 готелях dog-friendly та писати про них відгуки, повідомляє Lonely Planet.

Сервіс розшукує двох собак, перша віком від шести місяців до трьох років, друга – від чотирьох до десяти років. Вони мають комфортно почуватися в подорожах, не мати проблем зі здоров’ям, бути фотогенічними та вільно почуватися перед камерою.

Власники собак повинні будуть написати детальні огляди житла, оцінюючи його за такими критеріями, як – комфортні умови для собак, практичність, доступ до місць для прогулянок та наявності дружніх до собак закладів.

Кожен огляд готелю повинен описуватись в 500 словах з фотографіями. За кожен відгук платитимуть €337, всі витрати та переїзди покриватиме компанія.

Огляд буде завантажено у блог Snaptrip та повинен допомогти клієнтам вибрати ту нерухомість для оренди, яка відповідає їх потребам.

Подати заявку на вакансію можна на сайті Snaptrip.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа