У Великобританії проводять екскурсії до круїзних лайнерів, які простоюють через пандемію

У Великій Британії набирає популярності нова туристична атракція, яка пропонує екскурсії до круїзних лайнерів, які простоюють у водах Ла-Маншу через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Хоча кораблі виведені з експлуатації у зв’язку з пандемією коронавірусу та поки що не перевозять туристів, це моторошне видовище стало поштовхом для створення там туристичної міні-індустрії завдяки підприємливому місцевому жителю Полу Дерему (Paul Derham)», – йдеться в повідомленні.

Пол Дерем пропрацював на круїзних лайнерах впродовж 27 років, а зараз керує двома поромами в Мадфорді, невеликому містечку в англійському регіоні Дорсед.

На початку пандемії, підприємець помітив, що деякі з найвідоміших круїзних лайнерів світу стоять вздовж його поромних маршрутів. Тоді в нього і виникла ідея проводити тури до лайнерів, щоб показати гігантські кораблі усім охочим якнайближче.

Туристи, зокрема, можуть побачити Anthem of the Seas, Jewel of the Seas and Allure of the Seas, Queen Mary 2, Arcadia та Aurora.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.