У Венеції гондольєри братимуть на борт менше туристів

У Венеції гондольєри зменшать кількість осіб, яких дозволено перевозити в одній гондолі, пояснивши це тим, що туристи “набрали” у вазі під час карантину.

Про це повідомляє The Guardian.

Ліміт пасажирів на гондолі , яка пропонує класичну екскурсію по каналах міста, був зменшений з шести до п’яти осіб, тоді як на човнах, які в основному використовувались для перетину Великого каналу, кількість зменшилася з 14 до 12“, – йдеться в повідомленні.

За словами президента Асоціації гондольєрів Венеції Андреа Бальбі, “в порівнянні з 10 або 15 роками тому, туристи нині важать трохи більше“. Через великі навантаження на човен, вода потрапляє в судно.

Ще одна причина зміни перевезень полягає в тому, що гондола, наприклад вид “до ноло”, побудована для перевезення лише п’яти людей.

До речі, з 3 червня в Італії відкрили кордони для туристів з країн Євросоюзу та Шенгенської зони. Вони можуть в’їжджати в країну без необхідності проходити 14-денну самоізоляцію.

5 незвичних міст Італії

Які варто відвідати

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.