У Відні створять парк-лабіринт для безпечних прогулянок під час карантину

У Відні планують реалізувати проєкт парку-лабіринту студії Precht, де люди зможуть гуляти на безпечній відстані один від одного.

Як повідомляє 34Travel, парк буде побудовано у формі відбитка пальця, що дозволить створити безліч маршрутів. Доріжки будуть розділені живими огорожами шириною 90 сантиметрів, що дасть змогу перебувати на безпечній відстані від інших людей.

Кожна стежина простягатиметься на майже 600 метрів і буде направляти відвідувачів від краю парку до центру. Ворота на входах і виходах зможуть вказувати, чи зайнятий даний маршрут.

У компанії впевнені, що парк буде популярним і після пандемії: люди почнуть прагнути до виходу з міської суєти навіть більше, ніж раніше.

«Парк може використовуватися, щоб уникнути шуму і побути на самоті деякий час, – говорить керівник студії Кріс Прехт. – Я жив у багатьох містах, але, мені здається, я ніколи не залишався один. Я думаю, це рідкість сьогодні».

Фото: Dezeen

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.