У Вільнюсі відкрили штучний пляж посеред міста

В центрі Вільнюса, на Лукішкській площі, відкрили оригінальний штучний пляж Open Beach.

Про це повідомляє Delfi.

Місцеві жителі та гості столиці зможуть тут не тільки відпочити після роботи, але і переглянути фільми, серіали і телевізійні програми на величезному екрані.

Фото: ru.delfi.lt

На Open Beach є всі необхідні атрибути для пляжного відпочинку – лежали, парасолі, волейбольний майданчик, роздягальня і навіть робочі місця з безкоштовним інтернетом

Фото: ru.delfi.lt

Всілякі обмеження відкривають нові можливості. Після того як були закриті кордони, з’явилася можливість відпочивати в Вільнюсі і заново відкрити для себе місто. А то, що пляж відкрився на Лукішкской площі, нагадує нам велику радість святкування свободи. Наповнений життям штучний пляж – це заява Вільнюса про те, що свобода здобула перемогу “, – сказав мер столиці Ремігіюс Шімашюс .

Пляж площею 1660 кв. м працюватиме все літо. Сюди привезли близько 300 куб. м піску. До кінця липня поруч з ним буде стояти величезний екран, на якому вечорами будуть показувати фільми, серіали, концерти, а вдень – види з Балтійського моря.

Фото: ru.delfi.lt

Однак ідея пляжу на Лукішкской площі надихнула і порадувала не всіх. У соціальних мережах точаться дискусії про те, чи дійсно це відповідне місце для пляжу. Адже він знаходиться поруч з Музеєм жертв геноциду. Депутати-консерватори виступили з вимогою зупинити цю ініціативу.

В Литві заявили, що зможуть вікрити кордони для України з липня. Однак, усе залежатиме від ситуації з поширенням коронавірусу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.