У Вінниці оновили туристичну мапу та пропонують конкурс для онлайн-мандрівників

Вінниця отримала оновлену туристичну мапу центра міста, на яку нанесли 8 додаткових локацій, а також оголосили конкурс для онлайн-мандрівників.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міськради в Facebook

“Презентуємо оновлену туристичну мапу нашого міста. Для тих, хто бачить таку карту вперше, розповідаємо: вона містить перелік об’єктів, які можна й варто побачити мешканцям Вінниці та показати гостям міста. Для тих, хто вже знайомий з її попередньою версією, зазначаємо, що додали 8 нових локацій”, – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, на офіційній туристичній сторінці міста у Facebook оголосили конкурс. Для участі, потрібно спробувати вгадати, скільки потрібно часу, щоб оглянути всі 44 об’єкти, нанесені на карту.

“Хто максимально наблизиться до наших прорахунків маршруту глибокої оглядової екскурсії центром Вінниці, той буде здивований, що тут не вкластися в кілька годин, і отримає приємний сюрприз на згадку”, – пообіцяли організатори конкурсу.

Один користувач може зробити лише одну ставку. Відповіді приймаються до 10 квітня включно.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.