У Wizz Air та Ryanair пояснили умови обміну квитків у разі відмови вїзду до ЄС

Лоукост-авіакомпанії Wizz Air та Ryanair не дозволять безкоштовні зміни у бронюванні, якщо рейс не відмінено, але пасажиру при цьому заборонений в’їзд до країни.

«Wizz Air прагне продовжувати виконувати основні рейси для пасажирів, яким необхідно повернутися до своїх країн. Тому авіакомпанія не може запропонувати компенсацію за нескасовані рейси. Якщо пасажири не впевнені, чи хочуть вони подорожувати, вони можуть вибрати опцію Wizz Flex і отримати можливість змінити бронювання », – пояснили в лоукості на запит avianews.com .

Пасажирам, бронювання яких змінилися, Wizz Air пропонує зарахування 120% вартості квитків на рахунок Wizz, який можна використовувати для майбутніх замовлень протягом 24 місяців, або повернення 100% коштів. Однак в Wizz Air попереджають, що обробка заявок на виплату грошей займає більш тривалий час.

Точно така ж ситуація і з правилами Ryanair. Якщо рейс виконаний за розкладом, пасажир зможе внести зміни в квиток на загальних підставах. 

На сьогоднішній день в’їзд до країн ЄС українцям для туристичних цілей закритий. Рішення щодо відкриття кордонів буде прийнято або 26 червня, або до кінця місяця. 

Право на перетин кордону і польоти в ЄС мають громадяни ЄС, українці з робочими візами або громадяни, що мають посвідку на проживання в країнах ЄС, дипломатичні представники і особи, в’їзд яким дозволений за окремими міжнародними угодами.  Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *