У Житомирі запрошують на екскурсії водонапірною вежею ХІХ століття

У Житомирі пропонують безкоштовні екскурсії водонапірною вежею, пам’яткою архітектури ХІХ століття.

Про це Укрінформу розповіла представниця комунальної установи “Агенція розвитку міста” Аліна Кундіч.

Запрошуємо житомирян, які хочуть потрапити на безкоштовну екскурсію у водонапірну вежу, звертатися в Агенцію розвитку міста. Треба заздалегідь домовитися про дату і час, які всім підійдуть, бо я проводжу екскурсії у вільний від роботи час. Сподіваюся, що такі екскурсії мотивуватимуть житомирян голосувати за проєкти, пов’язані з вежею, бути більш активними й долучатися до змін у своєму місті“, – зазначила Кундіч.

Перші екскурсії до вежі розпочали проводити ще в травні. За цей період її відвідало близько 100 людей. Наразі екскурсії проводяться для груп 5-8 осіб із дотриманням карантинних норм.

Сама водонапірна вежа – це унікальний для Житомира об’єкт. Ми впевнені, що після реставрації вона буде цікавою для людей. Усередині споруди небагато вільного простору, але його можна раціонально використовувати. “, – розповів директор Агенції розвитку міста Борис Пахолюк

Він додав, що на першому поверсі будівлі планують облаштувати інформаційних центр, на другому – невеличкий конференц-зал з терасою. На інших поверхах створять багатофункціональні простори для проведення різних подій.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: