Уганда відкрила кордони для туристів

Африканська країна знову готова приймати іноземних мандрівників після піврічної ізоляції.

Про це пише Lonely Planet.

Уганда отримала відзнаку безпеки від Всесвітньої ради з питань подорожей та туризму (WTTC) за дотримання протоколів охорони здоров’я та гігієни.

Міжнародний аеропорт Ентеббе відновив міжнародні авіарейси, а всі національні парки Уганди знову відкриті для іноземців. Водночас діють карантинні обмеження – обов’язкове носіння масок та соціальне дистанціювання. Кожен пасажир повинен в аеропорті пред’явити негативний ПЛР-тест на Covid-19, зроблений протягом 72 години до прибуття.

Українцям також дозволено подорожувати до екзотичної країни. МОЗ України включило Уганду до “зеленого списку”, тому після повернення, не потрібно здавати тест чи проходити карантин.

Уганда – країна в східній Африці, яка омивається знаменитим озером Вікторія. Мандрівники прямують сюди заради дикої природи національних парків. Туристам при собі необхідно мати закордонний паспорт, візу та зробити щеплення проти жовтої лихоманки і холери.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.