Угорщина запровадить нові карантинні обмеження на кордонах

З 15 липня в Угорщині посилять карантинні обмеження на кордонах через спалахи коронавірусу в кількох сусідніх країнах.

Як заявив керівник адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу в країну, повідомляє УНІАН.

Згідно нових правил, на кордонах перевірятимуть стан здоров’я громадян Угорщини, які повертаються з країн “жовтої” або “червоної” зони. Крім того, їм доведеться відбути 14-денний карантин. Самоізоляцію можна уникнути, якщо громадяни пред’являть два негативні тести на коронавірус, зроблені в останні п’ять днів.

Такі правила стосуються й іноземців, які прибувають до Угорщини з країн “жовтого списку”. Іноземцям з країн, внесених до “червоного списку”, в’їзд до Угорщини буде заборонений. Дані обмеження стосується й українців, адже Україну угорська влада внесла до “червоного списку”.

Від обмежень звільнено транзитних мандрівників, працівників транспортної галузі та ділових людей, які їдуть у відрядження, хоча їхній стан здоров’я також будуть перевіряти.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.