Угорщина змінила правила в’їзду для осіб, що прибувають літаками

Летіти до Угорщини можна за умови сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Про це повідомляє МЗС України.

Зокрема, з 15 лютого українці можуть перетинати кордон з Угорщиною без будь-яких карантинних обмежень.

Виключенням є в’їзд авіаційним транспортом. Дозволяються подорожі за умови наявності одного з документів:

1) Сертифікат про повну вакцинацію. З моменту отримання другого щеплення повинно пройти щонайменше два тижні. Сертифікат дійсний протягом шести місяців з дати отримання останньої дози. Угорщина визнає всі типи вакцин, які використовуються в Україні для імунізації населення від COVID-19: AstraZeneca (Covishield, SKBio), CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech, Moderna.

2) Негативний ПЛР-тест. Тестування необхідно зробити не пізніше 72 години до в’їзду. Приймається виключно негативний ПЛР-тест, тест на антиген – не допускається. Після прибуття до Угорщини, повторний тест не потрібен.

В Угорщині діє правило обов’язкового носіння масок у закритих приміщеннях (театрах, кафе, музеях, барах, магазинах, торгових центрах та ін.) та у транспорті. Крім того, для відвідування громадських закладів, де велике скупчення людей, вимагається негативний тест або сертифікат про вакцинацію.

Нагадаємо, Україна та Угорщина домовились про взаємне визнання сертифікатів. Угорщина визнає сертифікати в додатку “Дія”, паперовий сертифікат з порталу “Дія”(з QR-кодом), а також виданий сімейним лікарем в Україні (жовтий сертифікат).


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.