Україна – найдоступніша країна для подорожей автівкою

Усього було проаналізовано 31 країну Європи за 17 факторами та 6 категоріями, щоб показати наскільки вони підходять для автомобільних поїздок.

Дослідження опубліковане на Momondo.

Україна посіла перше місце в категорії “Ціни“. Дана категорія показує, наскільки в країні доступне пальне, проживання, паркування та плата за проїзд автомагістралями. Також в першій п’ятірці – Литва, Росія, Польща та Румунія.

В інших категоріях перші місця отримали:

ПогодаІспанія. Поєднання низької кількості опадів і великої кількості сонячних днів робить Іспанію ідеальною країною, щоб насолодитися чудовою поїздкою.

Безпека та інфраструктураШвейцарія. Вона займає перше місце як країна з найменшою кількістю ДТП за рік, а також має найкращі дорожні умови. 

Трафік і навколишнє середовищеНідерланди. Ця категорія охоплює фактори, пов’язані з дорожнім рухом, такі як забруднення повітря, затори та кількість автомобілів на 1000 жителів. 

Прокат автоСловаччина. У цій категорії країни відсортовано не лише за ціною на оренду авто, але й за рейтингами прокатних агенцій.

Природа та пам’яткиШвейцарія. Ця категорія містить у собі два фактори, які є важливими для тих, хто планує саме поїздку на авто: краса природи та кількість пам’яток у країні.

В загальному рейтингу Україна розмістилась на 26 сходинці, при цьому, обійшовши Румунію, Чехію, Угорщину, Росію та Норвегію. Найкраще підходять для автомобільних подорожей – Португалія, Іспанія, Люксембург, Німеччина, Швеція.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Теги: