Україна не потрапила в оновлений список ЄС країн “зеленої зони”

Європейська рада опублікував новий список третіх країн, громадян яких рекомендується допускати до Євросоюзу з 16 липня.

Як пише Avianews, в порівнянні зі списком двотижневої давності, Чорногорію та Сербію внесли до “червоної зони”. Такі зміни – через зростання числа хворих на коронавірус в даних державах.

Водночас, ще 13 країн, яким дозволено відвідувати європейські країни з туристичною метою, залишились без змін. До них належать – Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Китай та Уругвай.

Під час формування списків Європейська рада також враховує, як країна проводить тестування, відстежує контакти хворих, локалізує спалахи захворюваності та достовірність даних.

Хоча Україна знову не потрапила до країн “зеленої зони”, потрібно врахувати, що документ є рекомендацією. Тому деякі країни ЄС формують власні зелені списки. До прикладу, Хорватія відкрила кордони для українських туристів, а з 16 липня українцям дозволила в’їзд Болгарія.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: