Україна та Італія відмінили всі обмеження на перельоти

Україна та Італія повністю скасовують всі обмеження на перельоти між країнами.

Про це Avianews повідомили в авіакомпанії Wizz Air, яка нещодавно анонсувала запуск нових маршрутів між Україною та Італією.

«Минулого тижня Україна підписала нову угоду про авіаперевезення, яке повністю лібералізувати ринок між двома країнами. Після цього авіаційна влада Італії (ENAC) надала права на маршрути Wizz Air», – відзначили у Wizz Air.

Режим польотів по принципу “відкритого неба” між Італією та Україною ініціювала ще в 2015 році Державіаслужба. Влада могла допустити на маршрут будь-яку авіакомпанію.

Проте, в січні 2020, авіаційна влада Італія повідомила, що українські авіакомпанії отримали забагато дозволів на маршрути. Тому в ДАСУ почали відхиляти заявки SkyUp, який хотів розширити свою присутність на маршрутах до Італії.

Запустити авіарейси з України до Італії також планує ірландський лоукостер Ryanair. Крім того, в МАУ повідомили про запуск авіарейсів до Італії в серпні.

5 маловідомих міст Італії

Які варто відвідати

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.