Україна та Катар підписали угоду про “вільне небо”

Чекаємо збільшення кількості авіакомпаній та авіарейсів на даних напрямках.

Як повідомляє пресслужба Мінінфраструктури, Верховна Рада прийняла закон про внесення змін і доповнень до Угоди між Кабміном України та Урядом Катару про повітряне сполучення.

Зокрема, схвалений законопроєкт дозволить:

  • Розширити авіаринок шляхом призначення декількох авіапідприємств з кожної сторони;
  • Усунути обмеження щодо кількості рейсів, місткості та типів повітряних суден, пунктів на територіях обох країн під час здійснення регулярного повітряного сполучення.

«Україна зацікавлена у співпраці у сфері транспорту та інфраструктури з Державою Катар. Нещодавно провідна катарська компанія QTerminals уклала концесійну угоду в порту «Ольвія», що передбачає залучення понад 17 млрд грн інвестицій. Тому лібералізація авіаційних перевезень, яку передбачає Протокол, є важливим кроком для розвитку наших відносин», – наголосив під час виступу у Верховній Раді Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Наразі, між Україною та Катаром авіарейси здійснює авіакомпанія Qatar Airways, яка літає прямими рейсами з Києва у Доху.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.